Tekirdağ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü, adeta özel sektör gibi çalışarak, görev alanı içerisindeki işleri gece geç saatlere kadar yaparak bir kamu kurumu adına örnek davranış sergiliyor.

tekirdağ web tasarım

tekirdağ belediyesi basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğü, rüya yılmaz, nurcan ıldız, nihal onaran, sevinç dursun, recep darı, ercan kaçık

haber
Ana Sayfa  |  Son Dakika  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Magazin  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Künye  |  İletişim

 

(Tekirdağ Haberleri)


7/24 Çalışıyorlar


Tekirdağ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü, adeta özel sektör gibi çalışarak, görev alanı içerisindeki işleri gece geç saatlere kadar yaparak bir kamu kurumu adına örnek davranış sergiliyor.


 Belediye Başkan Yardımcısı Rüya Yılmaz yönetimindeki ekip kültür hizmetleri, organizasyon ve tanıtım hizmetlerini büyük bir özveri güven ve kusursuz hizmet anlayışıyla yapıyor.


 Ekibin birçoğu bayan ve aynı zaman da anne. Elbette onlardan ilgi bekleyen aile unsurları var. Ancak ekibin canI gönülden işe odaklanması, onları kimi zaman gece saat 10, hatta 12’ lere kadar işleri zamanında bitirmeye sevk ediyor.


 Başta Belediye Başkan yardımcısı Rüya Yılmaz olmak üzere Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürü Nurcan Ildız, , Nihal Onaran, Sevinç Dursun Seyit Üner, Tüge Yiğiter, Serap Tokcan, Ercan Kaçık, Hüseyin Görken, Recep Darı, Murat Güney ,İpek Civan, Ayça Çokkoska, Sercan Kibar, ve ismini daha sayamadığımız kadronun tamamı ortalama üç günde bir Tekirdağ Belediyesi adına bir faaliyet yaparak, belediyeler nezdinde önemli bir rekora imza atıyor.


Son bir ayda yapılan faaliyetlere baktığımızda, Çanakkale’ye yapılan tam 24 kültür gezisi var. Çoğu Tekirdağ’a bağlı köylerde olmak üzere 7 tiyatro gösterisi, kurumlar arası dostluk turnuvası, 23 Nisan çocuk şenlikleri, TRT televizyonunda program katılımı, ATV televizyon kanalında yayınlanacak olan “Bir şarkısın sen” programının Belediye Gençlik merkezinde çekimlerinin yapılması, T tipi ceza evinde kadınlara konser organizasyonu, hediye kitap dağıtımı, İstanbul, Ankara ve çeşitli illerde yapılan organizasyonlarda Tekirdağ’ın temsil edilmesi gibi yoğun bir iş temposu içerisinde olduklarını görüyoruz. Bizler de bu örnek ekibin çalışanlarına, müdürleri Nurcan Ildız’a ve Başkan yardımcısı Rüya Yılmaz’a bu özverilerinden dolayı kamu adına teşekkür ederek, çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz. 


(Trakya Haber)

Okunma Sayısı : 740
Yapılan Yorumlar

                   

TEKİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANI ADEM DALGIÇ'I BAŞARILI BULUYORMUSUNUZ?
    ÇOK BAŞARILI
    BAŞARILI
    ORTA
    BAŞARISIZ
    ÇOK BAŞARISIZ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 44
Dün : 1614
Toplam : 2391296

Trakya Haber Gazetesi 2011

Tekirdağ web tasarım 59